Ankara saç ekimi fiyatları 2019 yılında ekim yapılacak bölgenin açıklığına ve saç ekimi tekniğine göre değişiklik göstermektedir. Ankara saç ekimi fiyatları 2019 yılında saç ekimi yapan Avrupa ve Amerika’daki bir çok merkezle karşılaştırıldığında çok daha uygundur. Saç ekimi doktorlarımız gerek el becerisi gerekse tecrübe konusunda ileri düzeydedir. Bu sebepten ülkemizi günde iki binden fazla turist saç ekimi ameliyatı için ziyaret etmektedir.

 

 

Saç ekimi yaptırmayı düşünen hastalarımıza önerimiz fiyat araştırmasından ziyade yapılması düşünülen ekimden memnun kalacakları, doktor kontrolünde hijyenik ortama sahip merkezleri tercih etmeleridir. Ankara’da saç ekimi fiyatları merkezden merkeze farklılık gösterse de kaliteli hizmet veren kliniklerin fiyatları hemen hemen aynıdır. Hayatınızda bir kez yaptıracağınız saç ekimi operasyonunun sonuçları sonsuza dek sizinle beraber olacağından öncelikli tercihinizin fiyat olmamasını öneririz.

 

ankara saç ekimi fiyatları 2019

Yukarıdaki resimde kel kalan bölgeleri doldurmak için ihtiyaç duyulan greft sayılarının tahmini rakamı yer almaktadır, saç ekimi fiyatı hesaplanırken bu greftlerin sayısı dikkate alınır. Dhi saç ekimi fiyatı operasyonda kullanılan yurt dışından gelen ithal kalemlerin maliyeti yüksek olmasından ötürü fue saç ekimi fiyatından daha yüksektir.

 

Saç ekimi fiyatları 2019 yılında artan döviz kuru nedeni ile yükselse de merkezimiz herhangi bir fiyat artışına gitmemiştir. Saç ekimi fiyatı almak ve operasyon hakkında bilgi edinmek için Ankara’daki merkezimizi ziyaret ederek ücretsiz muayene olabilirsiniz. Şehir dışından bizlerle iletişime geçmek isteyen hastalarımız konsültasyon formunu doldurabilir ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilir.

 

 

 

 

Open chat
1
WhatsApp Üzerinden Fiyat ve Bilgi Alın