Fehmi Arman

Fehmi Arman saç ekim merkezi uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir. Fue saç ekimi yöntemini de ilk kullanan merkezlerden biridir. Saç ekim konusunda kendi geliştirdiğimiz teknik olan One by One saç ekimi metoduyla başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.  Merkezimizde saç ektiren hastalarımız genellikle daha önce saç ektirmiş hastalarımızın bizleri tavsiye ettiği kişilerden oluşmaktadır. Saç ekimlerimiz ameliyathanemizde steril ve konusunun uzmanı Plastik Cerrahi doktorumuz Op. Can İmdat ENGİN ve sağlık çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

+1 yıl
alanımızda deneyim
+1000
saç analizi

Misyonumuz, hastalara kesin sonuçlarla uzmanlaşmış ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmaktır.

Hakkımızda
Sakal Ekimi

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi, donör bölgeden (başın arka ve yanları) alınan foliküler ünitelerin istenilen bölgelere (ön ve taç) yerleştirildiği titiz bir işlemdir. Bu prosedür, eğitimli ve verimli bir doktor ve hemşire ekibi gerektirir. Saç ekimi, kellik tedavisinde en etkili prosedürdür. Kliniğimiz en gelişmiş teknolojiyi kullanmakta, sürekli öğrenme ve eğitim programlarına yatırım yapmaktadır.

Tedavilerimizle Tanışın

Ekeceğimiz foliküler ünite sayısını her zaman yazılı olarak bildiririz. Foliküler üniteleri otomatik olarak sayar ve en önemlisi yeni saçların düzgün bir şekilde çıktığını kontrol etmek için takip ederiz.

Ankara Saç Simülasyonu

Ankara Saç Simülasyonu

Ankara Saç Simülasyonu konusunda’da saç ekimi alanında olduğu gibi başarılı sonuçlar çıkaran bir şehrimizdir. Bilinenin aksine ilk saç ekimi merkezleri…
Devamı
DHİ Saç Ekimi

DHİ Saç Ekimi

DHİ Saç Ekimi, İngilizce Direct Hair Implant kelimelerinin kısaltılmasıdır. Yani direk saç implantı demektir. CHOI Hair implanter tekniği ;( hair…
Devamı

Detaylı Bilgi ve Randevu Kaydı İçin
Bizi Arayabilirsiniz.

Whatsapp İletişim
Şimdi Bizi Arayın