KAŞ EKİMİ

Kaş ekimi genellikle seyrek kaşlı kadınların ya da herhangi bir nedenden ötürü kaşlarında dökülme yaşayan kişilerin başvurduğu bir ekimdir. Kaş ekimi yöntem olarak saç ekiminden farklı değildir ve aynı şekilde genellikle FUE yöntemi ile yapılmaktadır. Operasyon yaklaşık olarak iki saat sürmekte ve lokal anestezi altında yapılmaktadır. Merkezimizde bulunan özel bir lokal anestezi cihazı sayesinde acısız ve ağrısız bir şekilde lokal anestezi işlemi yapılmaktadır. Ekilen kaşlar kişinin ense bölgesindeki donör bölge diye adlandırılan alandan alınmaktadır. Alınan kökler kaş bölgesinde uygun yönlerle açılan kanallara tek tek yerleştirilmektedir.

Kaş ekiminden sonra ekilen kaşlar yaklaşık 10 gün sonra şok dökülme dediğimiz sürece girmekte ve tamamına yakını dökülmektedir. Bu gerçek sadece kaş ekiminde değil tüm ekimlerde geçerlidir. Dökülen kaşlar tekrardan 3 ay sonra yavaş yavaş çıkmaya başlamakta ve 5. ayın sonunda tam olarak çıkmış olmaktadır. İyi bir görüntüye 5. ayın sonunda ulaşmak mümkündür.

Kaş ekiminden sonraki süreçte hastalarımızın en çok şikayet ettiği konu ekilen köklerin saç kökü olmasından ötürü sürekli büyüme eğiliminde olmasıdır. Ekilen kökler saç kökleridir ve genetiğinde sürekli uzama olduğundan sürekli bakım ve uzamasından ötürü kesime ihtiyaç duymaktadır. Kaş ekimi yaptırmak isteyen hastalarımıza bu durum hakkında mutlaka ön bilgilendirme yapmaktayız. Genellikle hastalarımızın bu konu hakkında bilgi sahibi olmadıklarının ve ekilen kaşların diğer kaşlarla aynı uzunlukta kalacaklarına inandıklarını gözlemlemekteyiz. Bu tamamen operasyondan sonraki sürecin doğru anlatılmamasından kaynaklanmaktadır. 1998 yılında kurulan merkezimiz 2003 yılından bu yana kaş ve sakal ekimi yapmaktadır.

 

kaş ekimi

Kaş Ekimi Fiyatları

Kaş ekimi fiyatları için Ankara’da bulunan merkezimizde ücretsiz muayene olarak fiyat ve operasyon hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar ekimin yöntemi ve kök sayısına göre değişiklik göstermektedir. Çok ince detay ve çalışma gerektiren bir operasyon olduğundan ötürü hastalarımızın memnuniyeti için 20 senenin sonunda kendi geliştirdiğimiz yöntemle doğal bir görüntü elde etmekteyiz. Yüz bölgesinde yapılan estetik amaçlı operasyonların dönüşü olmayan bir değişiklik olduğunun bilincinde olduğumuzdan kaş ekimi üzerinde çok fazla titizlikle yaklaşmaktayız.

 

 

Open chat
1
WhatsApp Üzerinden Fiyat ve Bilgi Alın