Seyrek Saça Saç Ekimi

Son zamanlarda merkezimize gelen sorular arasında Seyrek Saça saç ekimi ile alakalı olarak bir çok soru aldık ve bu nedenle de siz değerli hastalarımız için Seyrek Saça saç ekimi ile ilgili olarak bir içerik yazısı hazırlamaya karar verdik. Şu anda okumakta olduğunuz bu içerik yazısında sizlere Seyrek Saça saç ekimi hakkında bilgiler sunarken aynı zamanda da Seyrek Saça saç ekimi sonrasında dikkat etmeniz gereken kurallardan ve yaşayacağınız proseslerden bahsedeceğiz. Öncelikle şunu hatırlatmakta fayda vardır ki saçın seyrelmesi bir saç dökülmesidir. Yani başınızda tamamen açık bir bölge olmaması demek saçlarınızın dökülmediği anlamına gelmemektedir ve bu nedenle de saçlarınızın seyreldiğini düşündüğünüz veya fark ettiğiniz anda hemen acil olarak saç ekimi operasyonlarımızdan faydalanmak için bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde saçlarınızın ileride tamamen kaybolması gibi bir durum söz konusu olabilmek ile beraber farklı cilt problemleriyle de karşı karşıya kalmanız mümkün olabilmektedir. Bu nedenle Seyrek Saça saç ekimi işlemleri esnasında uzman doktorlarımız siz değerli hastalarımıza probleminizin en olduğuna dair ve nelerin uygulanması gerektiğine dair bir ön konuşma yapacaktır.
Merkezimizde gerçekleştirilen saç ekimi operasyonlarından birden fazla teknik uygulanmaktadır ve bunların da hangisinin sizlere daha uygun olacağının kararını veren hekimlerimiz olacaktır. Fakat birden fazla yöntemin uygulanabileceği doktorlarımız tarafından sizlere söylenir ise elbette ki bir seçim yapma hakkınız olacaktır ve Saç ekimi sonrası veya esnasında karşılaşabileceğiniz durumlar hakkında da sorumluluğu beraberinde kabul etmiş olacaksınız. Saç ekimi sonrası genellikle saç dökülmeleri veya eklenen saçların ufak tefek dökülmeleri kabul edilebilir ve normal bir durumdur çünkü implant edilen saç köklerinin deriyi kabul etmesi ve alışması biraz zaman almaktadır. Saç ekimi işlemleri öncesinden başlayacak olursak öncelikle saç dökülmelerinin kaynağına bir göz atalım. Saç dökülmeleri veya saç seyrelmeleri çoğu zaman sizlerin elinde olmayan sebeplerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Saç dökülmelerinin kaynağı çok yüksek olasılıkla kalıtsal yani halk arasında irsi sebeplerden dolayı ortaya çıkmaktadır ve bu konuda sizlerin yapabileceği pek fazla bir şey yoktur.
Seyrek Saça saç ekimi sayesinde seyrelen saçlarınızı geri getiremesek de donör bölgeden elde ettiğimiz saç kökleri sayesinde yeniden saçlarınızı canlandırabilmek ve eski imajınıza sizleri geri döndürebilmek bizler için mümkün ve kolaydır. Dolayısı ile saç ekimi işlemlerinden çekinmenizi gerektirecek hiçbir durum söz konusu değildir fakat Seyrek Saça saç ekimi sonrasında dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar vardır ve bu direktiflere uymadığınız zaman karşılaşmayı hiç istemeyeceğiniz ciddi problemler de sizleri beklemektedir. Bu nedenle Ankara saç ekimi merkezimizde bulunan doktorlarımızın söylediklerini muhakkak ciddiye almanız ve uygulamanız gerekir.

seyrek saça saç ekimi

Seyrek Saça Saç Ekimi Sonrası

Seyrek Saça saç ekimi sonrası belli süreleri atlatmanız gerekmektedir. Örneğin operasyon sonrasında ilk üç ay saçlarınızın yavaş yavaş çıktığını ve hafif uzadığını fark edeceksiniz. Bu durumda hemen saçlarınızın gürleşmesi ve istediğiniz sonuca kavuşması zaman alabilecek bir prosestir ve bunu unutmamanız gerekir. Seyrek Saç ekimi sonrası ilk 6 ayda artık saçlarınıza yavaş yavaş alışmaya başlayacaksınız ve Seyrek Saça saç ekimi sonrası doğal görünümünüze kavuşmuş olacaksınız. Seyrek Saça saç ekimi sonrası ilk 1 sene içerisinde artık operasyon işlemi geçirmemişcesine saçlarınıza alışacak ve günlük hayatınızda en ufak bir problem yaşamadan yeni saçlarınıza kavuşacaksınız, üstelik eskisinden çok daha sağlıklı gür ve doğal bir biçimde. Bu noktada Seyrek Saça saç ekimi sonrası hemen dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da mevcuttur. Örneğin belli bir saat duş almamanız veya saçınızı ıslatmamanız gerekliliği veya saçlarınızı yıkarken nasıl bir yöntem izlemeniz gerektiği ile ilgili. Bu konuda doktorlarımız sizlere sonrasında dikkat etmeniz gereken hemen her türlü kuralı ve adımı tek tek anlatacaktır. Seyrek Saça saç ekimi konusunda bizler ile iletişim kurarak çok kısa bir süre içerisinde randevu oluşturup en yakın zamanda merkezimizi ziyaret etmeniz mümkündür. Bu konuda gerek uzman kadromuz gerek ise personellerimiz sizlere ellerinden gelen hizmetin en iyisini vermeye hazırlardır. Web sitemizden iletişim adreslerimize ulaşarak bizlere mail veya telefon yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Open chat
1
WhatsApp Üzerinden Fiyat ve Bilgi Alın